| Barbu_Vlad_1996 a întrebat:

Ce sa aleg dintre un Blackberry 8900 si un Nokia E72, specificatiile tehnice le stiu insa as vrea sa va intreb care e cel mai bun dintre ele si care are pretul cel mai mare?

Răspuns Câştigător
| Creata3458 a răspuns:

Pai daca stii specificatiile tehnice atunci iti dau si tu seama ca Nokia E72 e mai bun! 1.are procesorul mai mare.2.are memorie mai multa.3.camera e mai buna + ca are si camera secundara.4.Capacitatea bateriei este mai buna.5.este mai nou. este cu mult mai bun decat Blackberry 8900!
Blackberry 8900 costa fara abonament 8-9 milione.
Nokia E72 costa fara abonament 15 mil. Nokia e mai bun dar acum depinde si cati banii ai disponibili. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Creata3458 a răspuns:

Pai daca stii specificatiile tehnice atunci iti dau si tu seama ca Nokia E72 e mai bun! 1.are procesorul mai mare.2.are memorie mai multa.3.camera e mai buna + ca are si camera secundara.4.Capacitatea bateriei este mai buna.5.este mai nou. este cu mult mai bun decat Blackberry 8900!
Blackberry 8900 costa fara abonament 8-9 milione.
Nokia E72 costa fara abonament 15 mil. Nokia e mai bun dar acum depinde si cati banii ai disponibili.

| Creata3458 a răspuns:

Nokia E72 costa fara abonament 15 mil.
Nokia e mai bun dar acum depinde si cati banii ai disponibili.

| Barbu_Vlad_1996 explică:

Ok dar nu trebuia sa imi lasi 3 mesaje cu acelasi text.Mersi oricum!