| Sly a întrebat:

Noul design youtube e oribil !
Cum revin la cel vechi ?

Răspuns Câştigător
| GEEK a răspuns:

Ştiu. frustrated

Şi eu îl urăsc. :-& Îmi doresc să revin la cel vechi din tot sufletul. blushing Nu cred că se poate. thinking Mai caut şi dacă găsesc îţi dau şi ţie un link, s-au ceva.hee hee

13 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU ai cum! Nu ai optiunea de a-ti alege vechiul design.

| Sly explică (pentru neluL):

Celelalte tari au optiunea. Numai noi nu avem... voie
- F youtube

| neluL a răspuns (pentru Sly):

Pai noi suntem Romania ->ultimii din grupa big grin

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru neluL):

Bine spus din pacate...

| Bogdanux a răspuns:

Au comutat toate canalele la designul nou.Nu mai poti trece la cel vechi.Si da, e cam nasol, foarte nasol.

| killforfun19 a răspuns:

Se mai pote reveni la dizainul vechi da in mai putin de o luna este obligatoriu noul dizain! daca vrei iti zic cum sa il schimbi la loc!

| KiddaBăă a răspuns (pentru killforfun19):

Mai citește odată întrebarea laughing

| killforfun19 a răspuns (pentru KiddaBăă):

Ha ha, pai ce rost are sai mai zic cu sa il puna pe cel vechi daca o sa fie obligatoriu cel nou!

| KiddaBăă a răspuns (pentru killforfun19):

Din câte am citit eu din răspunsul tău, ai spus că o să fie obligatoriu acest design 1 lună, apoi îl poți schimba cu cel nou. De ce ai mai spus "dacă vrei îți zic cu să îl schimbi la loc "? laughing)

| KiddaBăă a răspuns:

Știu, știu. Nici mie nu îmi place :-l.
Acum habar nu am să umblu în channel thinking

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Nu cred ca se poate, si eu am incercat sa il schimb.chiar si ieri sad e naspa rau.O zi placuta!happy

| GEEK a răspuns:

Mersi de fundă. kiss Astăzi o să caut, să văd dacă găsesc, şi te anunţ. smug

| silviubacky a răspuns:

Ba da, se poate face revenirea la vechiul aspect http://silviubacky.com/cum-sa-revii-la-vechiul-design-youtube/