| anonim_4396 a întrebat:

Nu a trecut mai mult de o săptămâna de când mi-a fost rezolvată problema de încărcare la Xs MAX-ul meu, ca am descoperit una noua.....Atunci când apăs pe spatele lui,undeva între mijloc și logo-ul Apple, se aude un sunet, mai bine spun un POPPING SOUND.https://youtu.be/Q2M7FLHQ_6M

2 răspunsuri:
| Canndii a răspuns:

Asa se aude și la al meu, și așa se auzea și la un 5s când apăsam pe ecran (gen presiune mica, ca cea pe care o folosești pentru 3D Touch).

| CookieSugar a răspuns (pentru Canndii):

DA, stiu...Ma gandeam sa-l duc la Apple Store in Germania, sa-l schimbe, dar sunt cam 50% sa se intample iar sad