| AugustinFiltru a întrebat:

Salut am nevoie urgenta de raspuns la intrebarea aceasta!
Am internet de la RDS-RCS / RCS-RDS ( nu stiu cum se scrie ), am instalat/reinstalat windows-ul (Windows 7) si nu stiu sa ii fac setarile la net ca sa imi mearga! Daca va intrebati de unde scriu acum raspunsu este ca am un modem de la ei gratis!

Ce trebuie sa fac ca sa imi fac net-u'? Vrea raspunsuri complete (pas cu pas)!

Dau funda si voturi! Si scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| Mozurov a răspuns:

Uite aici un video care iti arata tot http://www.youtube.com/watch?v=IqwZi3-DeL4

4 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Ai modem sau router?

| AugustinFiltru explică (pentru Mozurov):

Mah eu nu vorbesc de modem
am internet de la ei nala prin fibra
ce setari tr sa fac si cum

| AugustinFiltru explică (pentru Mozurov):

Pe mine nu ma ajuta videoul
as vrea daca poti sa imi zici uh ca, in video e XP nu 7 windowsu'

| VasilicaDarkKnight a răspuns (pentru AugustinFiltru):

Trebuie sa scrie in contract userul si parola care trebuie sa le pui

| Mozurov a răspuns (pentru AugustinFiltru):

Uite aici un video care iti arata tot http://www.youtube.com/watch?v=IqwZi3-DeL4