| AndreyIstetul a întrebat:

Tot caut si caut ceva care sa ma ajute sa invat autoit, dar...nimic.
In primul rand am avut odata autoit dar am reinstalat w si s-a dus. Acum nu mai stiu ce trebuie sa instalez ca sa-mi mearga si nu mai stiu ce probleme erau(am reusit eu atunci, dar acum nu mai gasesc...). Deci, spuneti-mi link-urile si instructiuni pentru autoit.
In al doilea rand: Stiti vreun site unde ma invatata(in romana) sa programez autoit? Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Agkelos a răspuns:

Salut,

Nu stiu daca te mai intereseaza un raspuns la intrebare, dar vad ca nu a raspuns nimeni si probabil mai sunt si altii in situatia ta asa ca vin cu un raspuns.

Tot ce iti trebuie ca sa programezi in AutoIt gasesti la adresa: http://www.autoitscript.ro/descarcare-si-instalare/

Ai instructiuni pas cu pas referitoare la ce trebuie sa faci. In principiu trebuie sa descarci doua executabile si sa le instalezi;)