| anonim_4396 a întrebat:

Nu cred ca se poate dar totusi daca da, cum poti copia statusul unei persoane? Ma refer la copy paste e in alta limba cu alt alfabet si nu pot sa il copii din vedere. Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Ctrl+C = copy
Ctrl+V = paste
Bafta.

| Anusha_9111 a răspuns:

Roaga pers respectiva sa il copieze si sa ti-l trimita. apoi tu-l iei de acolo si-l pui la stsul tau

| HipstaAlle a răspuns:

Mmm.Ma tem ca nu exista straight face ne-am dori sa existe dar uite ca nu... cerei prietenei/prietenului tau sa ti.l dea :] cea mai simpla met. ^^