| anonim_4396 a întrebat:

Nu gasesc driverul de net pentru un notebook, acesta este seria(driverului), am instalat windows xp

nVIDIA nForce 430 (MCP51) - LAN Controller (PHY: Realtek RTL8201CL/CP)

daca ajuta cu ceva, este din everest

Device Description Type

Atheros AR5006X Wireless Network Adapter PCI

nVIDIA nForce 430 (MCP51) - LAN Controller (PHY: Realtek RTL8201CL/CP) PCI
Am cautat pe situl producatorului dar nu este, mai ales pentru widows xp, de fapt pentru acest notebook pe care il am nici nu apare in lista, Packard Bell, EasyNote MX51, seria.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca-l si pe acesta!
Atheros AR5006X Wireless Network Adapter pentru Windows XP
Download link: http://www.megaupload.com/? d=C4960TFT
Bafta!