| anonim_4396 a întrebat:

Nu gasesc driverul de net pentru un notebook, acesta este seria(driverului), am instalat windows xp
nVIDIA nForce 430 (MCP51) - LAN Controller (PHY: Realtek RTL8201CL/CP)
daca ajuta cu ceva, este din everest
Device Description Type
Atheros AR5006X Wireless Network Adapter PCI
nVIDIA nForce 430 (MCP51) - LAN Controller (PHY: Realtek RTL8201CL/CP) PCI

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Atheros AR5006X Wireless Network Adapter PCI
Download:
http://drivers.downloadatoz.com/38073,219799/download.html
Da click pe ''Click Here to Download Free'' (scris cu albastru)
Bafta!

1 răspuns:
| laurentiu80 a răspuns:

Ar fi sa ne zici modelul laptopului, deoarece cam la toate firmele de laptopuri le gasesti pe siteul producatorului. Daca ai acces la net descarca de pe un tracker driver magician iar iti va instala driverele automat. Bafta!