| darkhell217 a întrebat:

Nu imi mai merge contul de facebook, pe alt pc merge perfect, dar pe al meu scrie tot aiurea in el, se logheaza dar arata pagina "prost" care ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Schimba browserul. Ori il reinstalezi ori descarci altul.Adica poti descarca fie Internet Explorer (8, 9, 10) fie Opera.Cu siguranta nu vei mai avea probleme.

Numai bine1

3 răspunsuri:
| darkhell217 explică:

Da dar alt cont merge, nu inteleg, doar acela nu merge

| VIVIANAGOMEZ a răspuns:

Nu problema nu e de la pc. Cred ca ai virusi.Incearca sa cauti Norton Anti virus sau daca il ai incearca sa dai pe detector ca sa vezi daca ai virusi. Am avut si eu aceeasi problema.

| Stancescu_Madalina_1998 a răspuns:

Pai cea mai mare problema este ca, ai google chrome. eu asa am avut si inca mai am. Poti descarca,, Opera`` Funda?:X