| RanyaRa a întrebat:

Nu imi mai merge Store, pe Windows 8.1. Cum as putea sa il fac sa mearga din nou? Ieri a mers, acum nu functioneaza nici el, si nici aplicatiile care le-am descarcat prin intermediul lui.

3 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Ai windows mobile 8.1? Poate fi o problema de windows, am acelasi sistem de operare pe telefon si din motiv ce nu este versiunea ultimate, pot aparea probleme de sistem. De exemplu, se inchide si deschide singur, nu merg aplicatiile etc. Sper ca te-am ajutat.

| RanyaRa explică (pentru dragosbogdan001):

Nuu, pe PC am windows 8.1, dar are o aplicatie Store prin care imi instalez alte aplicatii pe pc. E asemanatoare celei de pe telefon.

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru RanyaRa):

Si tot acelasi sistem de operare, poate prezenta aceleasi probleme pe PC sau telefon.