| anamar1a a întrebat:

Nu imi merg castile. Am umblat la setari si de-aia. Ma poate ajuta cineva? Am Realtek Audio si-am windows 10 pro. Imi dati setari pentru microfon si casti?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Verifica la setarile din mixerul audio daca nu este careva canal pe "mute" sau la volum foarte mic. Verifica si conectarile la mufe (daca sunt bagate in mufa cu culoarea verde-galbui pentru casca si la roz pentru microfon).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteza- ma, da-mi mesaj ..bagi team viewer si te ajut eu.

| Xenoverse a răspuns:

Castana 10