| dragosbogdan001 a întrebat:

Salut, cum descarc un joc de pe CD? Am CD-ul si cand intru pe el imi apar fisierele lui, trebuie doar sa le copiez unde vreau si sa deschid jocul?

Răspuns Câştigător
| DanielVălean a răspuns:

Uita-te in fisierele jocului si vezi daca nu ai setup.exe. Daca ai asa ceva pur si simplu de pe CD o sa se instaleze in calculator. Daca jocul intreg este pe CD, atunci pur si simplu trebuie, asa cum ai zis si tu, sa copiezi toate fisierele care apartin de joc si sa le plasezi intr-un director (C sau D).

| dragosbogdan001 explică (pentru DanielVălean):

Salut, sunt peste 7 GB, deci presupun ca jocul intreg este pe CD.

| dragosbogdan001 explică (pentru DanielVălean):

Dar am verificat si am si setup.exe pe el. Daca dau pe setup exe atunci pot sa selectez unde se instaleaza, nu? Sau mai bine copiez tot si gata?

3 răspunsuri:
| Minotaur a răspuns:

Da numai atat numai trebuie sa fii atent sa le copiezi pe toate