| Mona89 a întrebat:

Nu imi merge enter-ul de la tastatura (ambele enter-uri nu merg) si am si dat la >>>>Start-Programs-Accesories-Accessibility-On-Screen Keyboard, dar nici acolo nu merge enter-ul. Doar pe facebook nu merge, cand vreau sa las un comentariu, dar pe chat merge.

Stie cineva ce are? Si cum pot sa rezolv?.

3 răspunsuri:
| Sweet_Dani_1988 a răspuns:

Foloseste tastatura din calculator..cred k o gasesti pe la control panel..nu mai retin exact

| Mona89 explică (pentru Sweet_Dani_1988):

Mda,am folosit-o si pe aia si nu merge tongue. Ma rog, acum s-a rezolvat

| Larisa0012 a răspuns:

Poate ai un virus ceva...

Daca nu ai cumparati alta tastatura.