| SmilerXd a întrebat:

Nu imi merge mess-ul, de fiecare data cand bag id si intru imi apare "Yahoo! Messenger has encountered a problem and needs to close!" daca dau la "connection preferences" tot asa apare, l-am reinstalat din nou, dar tot asa imi face. Help me va rog!

Funda!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Klaudiu214 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie odata asta nu imi intra deloc pe idlaughing si am intrat pe mail si a mers. iar dupa am incercat sa intru pe mess si mi-a intratlaughing) poti incerca si tu asta poate mergelaughing