| Andreutz03 a întrebat:

Nu imi merge microfonul la PC. Il am incorporat in monitor si nu merge sa vorbesc pe Skype. La setarile audio la Skype nu ma lasa sa testez microfonul si cand ma suna cineva nu il aud. Vreau sa imi spune-ti detaliat ce sa fac.

4 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Microfonul nu are legatura cu faptul ca nu il auzi pe respectivul, il poti auzi si fara microfon, ceva nu e in regula cu calculatorul tau. Reinstaleaza windows-ul.

| WeAreSmart a răspuns:

Ai instalat driverii?

| bunelutu a răspuns:

Nu ai driver la microfon sau e stricat.
cauta driver si poate merge sau la service sau ia-ti casti ca piloti de mig!

| ionuttemeri a răspuns:

Pai sigurat e stricat desfal si vezi ce are sau reinstaleaza windowsu dar pana la urma ce ai laptop sau? ca eu din cate stiu nu are cum sa ai mic in monitor.