| Andreea_8861 a întrebat:

Nu imi merge tastatura de la laptop. Pur si simplu apas pe taste si nu merge. Puteti sa ma ajutati? va rog, e urgent

Răspuns Câştigător
| atn93 a răspuns:

Daca dupa restart se comporta la fel. Si chiar nu merge nici o tasta incearca sa vezi daca reactioneaza vreo tasta inainte sa intre in windows( de exemplu pentru a intra in bios etc ) daca nici asa nu reactioneaza e posibil sa fie o problema hardware adica ce implica repararea /schimbarea unor componente sau a tastaturii laptopului. Daca ai garantie du-l de unde l-ai cumparat pentru ca cei de acolo ar trebui sa iti rezolve problema. Bafta happy

4 răspunsuri:
| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Si eu pateam asa. Am dat cateva restarturi si a mers din nou. Sper sa mearga si la tine.:-b

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff tot nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema! Am dat restarturi, cum ati spus si voi, a mers in ziua respectiva, insa de a doua zi nu a mai functionat deloc nici o tasta, nici dupa 20 de restartari. Ce sa fac! Recunosc ca e un model ceva mai vechi de HP din 2006 sau 2007, insa avand in vedere ca il foloseam destul de rar (cam saptamanal) nu ma asteptam sa imi faca asa probleme.

| Andreea_8861 explică:

Va multumesc de raspunsuri. S-a rezolvat happy