| KyMeR a întrebat:

Nu imi merge wireless la laptop de ce oare? Imi tot da o eroare....Am un Fujitsu Amilo Pro v8010 si am instalat pe el windows xp.....eroare este Windows Is unable to connect to the selected network.The network may no longer be in range.Please refresh the list of available networks, and try to connect again

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Vrei sa te conectezi wireless la router-ul personal?
Mai jos gasesti niste indicatii, unele aplicabile si pentru Windows Xp.
https://helpdeskgeek.com/......d-network/

| Crackman a răspuns:

Daca ai i stalat win xp este clar ca nu ai driverele introduse.
Cel mI corect este sa cauti pe google driverele pentru modelul tau.
Succes

| flixbuster a răspuns:

Windows XP este un sistem End Of Life si depasit din toate punctele de vedere. Fa-ti un bine si instaleaza-ti Lubuntu 18.04 32-bits pe laptop si vei avea un sistem de operare actual, la zi si in suport.

ISO aici: http://cdimage.ubuntu.com/......p-i386.iso

| KyMeR explică:

Si nu stiu de ce dar se conecteaza decat la retelele wifi fara parola....la cele cu parola pac eroare