| Cosmin_2153 a întrebat:

Nu inteleg de ce multi isi fac reclama la site-ul propriu in raspunsuri.

OK, poate ca mai cineva click acolo - dar atat!

Link-urile externe de pe tpu.ro au rel="nofollow" - adica pentru toata lumea, google nu urmareste acel link spre site-ul vostru happy

Deci, pentru cei ce isi fac "reclama" astfel: cat de mult v-a ajutat metoda asta? (presupunand ca v-ati uitat in statistici - Analytics, etc...)

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cei mai multi nu stiu ce e aia nofollow. Altii spera ca vor putea atrage prin continut vizitatori care sa intre apoi si direct.

2 răspunsuri:
| adi a răspuns:

Daca au un continut interesant, si un URL sugestiv poate reusesc sa atraga un numar mic de vizitatori, dar probabil nu au multi vizitatori si tocmai d-asta fac reclama aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce e rau sa faci reclama la site?
nu traim intr-o societate comerciala?