| anonim_4396 a întrebat:

Nu ma mai lasa sa cumpar aplicatii pe Ipad2 spune ceva cu Biling Problem... Payment Method. Spune ca metoda mea de plata nu e corecta... am scris totul corect. Apas sus pe Visa pun numerele cardului puii mei data expirarii si totusi nu ma lasa.Am bani pe card oare care sa fie problema?

Răspuns Câştigător
| ChioruL14 a răspuns:

Ai modificat ceva recent la contul tau Apple(la informatii)? daca da, pune la loc ce ai schimbat. daca nu, da-i sign out si logheaza-te iar. am avut aceeasi problema acum 2 zile.