| ItIsAlright a întrebat:

Nu ma pot conecta la telefon la Routerul Wifi din cauza ca sunt deja conectat la Pc si laptop? Ca la telefon imi apare,, retinut securizat cu WPA/WPA2 PSK.Are legatura ca nu pot fi decat 2 aparate conactate la wifi? Am bagat parola si toate si apare aia. Cine ma poate ajuta?

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Nu are a face ca esti conectat cu calculatorul. Poti sa ai si 7 calculatoare, daca ai si wireless pe telefon trebuie sa mearga.Cred ca este inchis wi-fi la telefon.Da pe on si aia e tot, dupa el cauta retele o gaseste pe cea a routerului tau si dsaca ai parola trebuie sapui parola, daca nu ai parola intra si se conecteaza.Deci problema este din telefon.