| tip a întrebat:

Nu ma pot loga pe propiul facebook.imi spune ca este temporar blocat, m am identificat si cu poza dar degeaba, am bagat nenumate coduri primite pe email.imi poate spune cineva? ce trebuie sa fac? sau cum sa l deblochez? multumesc

2 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Probabil ca facebook ti-a blocat contul. Se poate din cauza incalcarii regulamentului. Il gasesti aici si iti faci un cont nou http://www.facebook.com/legal/terms Bafta!

| drhotzu a răspuns:

Uneori facebook blocheaza accesul la un cont, pentru incalcarea conditiilor, cel mai des pentru spam si obscenitati postate...