| AangSx a întrebat:

aseară mi-au blocat contul de Facebook temporar, am dat sa îl deblochez am selectat sa îmi recunosc prietenii și mi-au dat câteva persoane necunoscute de mine și acum nu mai e valabila aceea opțiune momentan, cam cât trebuie sa aștept sa revină? sau este vreo metoda care mă poate ajuta la deblocarea contului? dau funda (scuze de categorie, e populată )

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

Nu te poti folosi de numarul de telefon? Asta daca l-ai dat facebook-ului... Data viitoare lasa-ti numarul de telefon