| angheliii a întrebat:

Nu mai am nici un driver cand vreau sa instalez windows imi scriz no driver were found... va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pai driverele iti trebuie dupa ce pui windows, nu inainte! Daca ai HDD pe SATA si pui xp...atunci nu-ti vede hardul pentru ca xp-ul nu are nativ drivere de SATA. Cam asta e. Va trebui sa ti le incarci separat pe o discheta si la bootare sa-i spui windowsului sa si le ia de acolo. Sau pe un stick.