| IovanIulian a întrebat:

Nu mai imi merge stick-ul de memorie si am incercat sa il formatez si imi da eroare si imi scrie: "The disk is write protected"...ce as putea sa ii fac? dau funda big grin

5 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

In traducere, "Discul are drepturi de autor". Prin urmare o interventie neautorizata poate fi "rasplatita" cu inchisoare sau amenda. Ce ai pus pe el?

| BogdanDediu a răspuns:

Sa iti cumperi altul!

| AlexGabrielASC a răspuns:

Si eu am avut problema asta... video-ul asta sigur te ajuta https://www.youtube.com/watch?v=0jHm68sDFZY

| IovanIulian explică (pentru AlexGabrielASC):

Nu am reusit...am window 7 si nu imi arata la fel!