| Blindeye a întrebat:

Nu mai înțeleg! Samsung galaxy s6 edge pe site-urile diferitelor firme:pe Orange 699€, pe Vodafone și germanos 829€, iar pe unele site-uri prețul a rămas neschimbat-3999lei. Ce naiba?! La altex în magazin e 3616, iar pe site e 3999. Cum e posibil?

Nu am intrat și în magazin la Orange. Prețul de 699€ (3089 lei) este real sau este doar o eroare? Este singurul site care oferă aceasta reducere.

Reducerile la s6 edge de 3089 respectiv de 3699 sunt definitive? De ce? Nu ar fi trebuit sa se reduca atunci când apărea următoarea versiune (s7)? Când credeți ca se va face în jur de 2500lei.

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Fiecare is pune adaosuri cat le vrea p+la, ca oricum dau bani fraierii de clienti, si asa tel ajung la preturi exorbitante cand nu merita mai mult de 3000 de lei