| JuLien a întrebat:

Nu mai porneste ventilatorul la laptop. care poate fi problema?

ps: daca este nevoie sa-l schimb. cum procedez? ca de service nu vreau sa-l duc ca oricum e vechi mai bine il arunc.

3 răspunsuri:
| Spike189 a răspuns:

Io zic mai bine sa il desfaci si sa vezi, poate e infundat cu praf. Curatal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap, cel mai bine sa-l desfaci tu si sa vezi ce e acolo. incearca cu un patent. daca nu merge, cu un ciocan

| soka a răspuns:

Atata timp cat poti lucra pe el...tinel.cand nu mai face nimic, aruncal.astea sunt pacatoase.