| dyenutza01 a întrebat:

Nu mai pot scrie cu litere mici! Acum scriu cu caps lock! Ce e de facut? Help!

5 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Apasa "bloq maus"!

| LawR3n a răspuns:

Păi dacă nici tu nu ştii cum să întrebi normal că nimeni nu a înţeles nimic.

| breed a răspuns:

Pentru a scrie cu litere mari tii apasat shift si scrii, sau shift+caps lock dupa care scrii. Apasa o singura data caps lock si scrie din nou. Daca apar majuscule -problema la tastatura.

| dyenutza01 explică:

Nu ati inteles ce vreau sa zic. oricum, a rezolvat problema pana la urma

| publicname a răspuns:

Poate ti ai stricat vederea si vezi prea mare ca eu vad ca scrii f bine