| anonim_4396 a întrebat:

Nu-mi merg jocurile, ce sa fac?

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Probabil iti trebuie alt calculator... Sau mai multa memorie RAM. Depinde de configuratia care o ai tu la calculator si de ce configuratie are nevoie jocul. Afla de ce configuratie are nevoie jocul si vezi daca poti face un upgrate la calculator sau sa-l schimbi cu totul.

| turist a răspuns:

Daca ai citit cartea propusa de pufulory du-te intr-o drumetie... poate sa fie la munte sau la mare (accentul e pe "drumetie") iar cand te-ai intors imparte impresiile cu prieteniiwinking

| pufulory a răspuns:

Citeste o carte!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sudoku?

| strangenaples a răspuns:

Fa ce vrei...numai sa nu mai pui intrebari din astea aici...