| gsghdfhsdfhds a întrebat:

Nu-mi merge Google Chrome de cateva zile pana acum 1-2 ani a mers acum nu stiu ce are imi puteti explica? Cand intru pe youtube, faceb sau pe google sau pe orice de pe el el e blocheaza uitati-va la urmatorul vieoclip casa va dati seama DAU FUNDA VA ROG REPEDE

2 răspunsuri:
| sincer a răspuns:

Parerea mea este sa il stergi si sa downloadezi programul iarasi apoi sa il instalezi.Bafta

| gsghdfhsdfhds explică:

http://youtu.be/52pk36_7Smk
acesta este videoclipul:) va rog ajutati-ma dau Funda:D repedee