| noneimportant a întrebat:

Nu-mi merge hdmi-ul de la pc catre tv. Am incercat si cu diferite televizoare, doar le identifica dar nu apare nimic pe ecranele televizoarelor (fara semnal). E culmea ca cu cablul vga functioneaza imaginea. I-am dat si uptate la driver-ul de la placa video. Si din telecomanda si cu functia windows + P (dublarea ecranelor). Nimic. Si cu diferite cabluri hdmi...Ce mai pot face?

1 răspuns:
| KillaNoFilla a răspuns:

La tv sa fie ales hdmi(vezi ca poate sunt 2) nu tv, nu vga, nu scart...
Si daca nu merge atunci placa video e defecta.