| YahooMess1 a întrebat:

NU-mi porneste mouseul,, orice as face nu porneste, i-am pus baterii noi full incarcate, ieri mi-a mers azi nu mai merge straight face
funda + vot

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Vezi ca are un butonas mic (cel mai frecvent, pe fata care sta pe masa) pe care trebuie sa apeci ca sa se conecteze.
daca ai mouse fara fir, vezi ca si stick-ul are un butanas pe care trebuie sa apesi ca sa se conecteze (sa faca legatura cu mouse-ul).

| Mikhtarian a răspuns:

Daca tot nu merge, schimba-l.
Toate lucrurile se termina odata.
Vezi mufa de la mouse, ori impinge bine stick-ul.

| nurckye a răspuns:

Probeza alt mouse sau pune-l la alt calculator

| DarkSkittles a răspuns:

Verifica mufa mouselui care intra in calculator, in cazul in care ai mouse cu cablu. Asa am patit si eu. Nu-mi mergea mouseul, si cand am verificat mufa de la calculator, mouseul nu era conectat, mufa iesise afara din calculator...

| mgolea37 a răspuns:

E stricat cred eu, trebuie sa iti iei altul nou happy