| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema cu calculatorul. De ieri dimineata nu-mi mai merge... apas butonul power si unitatea porneste, dar monitorul si mouseul nu prmesc curent, stau stinse. Câteodată când încet sa il aprind se aude un beep lung si la fel..nu primesc curent perifericele. Ajutați-mă va rog, funda.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te putem ajuta. Numai cineva care vede te poate ajuta. Oricum este o piesa defecta pe placa de baza sau chiar placa.

| RAY a răspuns:

Sursa arsa