| Malaele_Roberto_1994 a întrebat:

Nu mi se mai incarca telefonul decat daca apas pe mufa care intra in telefon. ce credeti ca trebuie sa fac

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Asa am patit eu acum fix 3 zilelaughingsi de nervi am dat cu el de pamant si i-am spart display-ullaughingnu ai cum decat sa il duci la reparat, dar nu ai spus ce telefon ai ca sa iti zic cat costa si daca se merita sa il repari sau mai repede sa iti cumperi altul ca presupun ca al tau are vreo 2 ani!

1 răspuns:
| Malaele_Roberto_1994 explică:

L-am reparat