| Andreea5Starry a întrebat:

Nu mi se vede scrisul la yahoo messenger.am incercat toate metodele posibile si tot nu merge. l-am instalat, dezinstalat si am facut si chestia cu run. ce sa mai fac?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite ce trebuie sa faci:Se deschide in stanga jos la start run-ul in care se va scrie regedit apoi se da enter, se va afisa o fereastra de editare a registrilor din windows ( foarte mare atentie aici ) vei parcurge intocmai acesti pasi, se da click pe HKEY_CURRENT_USER, dupa care Software, dupa care Microsoft, dupa care Windows, dupa care CurrentVersion, dupa care Internet Settings, dupa care se va sterge folderul Zones cu click dreapta pe el si delete Se inchide regedit si redeskideti yahoo messengerul. Gata ai terminat!

neluL
| neluL a răspuns:

Spune-mi daca ai rezolvat problema!

neluL
| neluL a răspuns:

Stai asa poate te simti mai bine! Uita-te in raspunsurile mele si gasesti rezolvarea! Pentru mine este OUT OF BOX!

| jabiilord a răspuns:

Uite aici un tutorial: http://www.tutorialepc.ro/nu-mi-mai-apare-textul-in-yahoo-messenger.html
Daca nici prin el nu iti gasesti raspunsul si rezolvarea incearca sa creezi un cont nou/utilizator de calculator. Iti muti desktop-ul si My Documents-ul pe noul user si gata, asa ar trebui sa il pacalesti.

| Bybanu a răspuns:

Http://bybanujunior.99k.org/messenger.html. dai click pe --Nu se vad mesajele "Nu vad ce scriu/ ce imi scrie"--