| rouaroxa a întrebat:

Nu pot deschide filmuletele de pe youtube si nici de pe alte sit uri... mi se cere sa descarc ultima versiune de flash player. am descarcat o de mai multe ori, am instalat o, dar mi se recomanda acelasi lucru... stiti cumva ce as putea face?

Răspuns Câştigător
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

E de la browser. Trebuie sa il reinstalezi. Am patit-o si eu si am incercat toate modalitatile posibile, dar nu am reusit decat dupa ce am reinstalat browserul. Eu am patit asta pe internet explorer 7 (sau 8).

4 răspunsuri:
| raidu2004 a răspuns:

Incearca sa iei titlul melodiei si dai la search pe youtube vezi gasi acelasi film de mai multe ori, unu tot trebuie sa mearga

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Asa am patit si eu si dupa ceva tipm imi zicea ca sunt protejate de aceea nu se pot deschide.
Incearca alt programwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa instalezi java

| alquaida a răspuns:

Inchide browser-ul si repornestel functioneaza