| Mihai9820 a întrebat:

Salut
Am instalat flash player 10.3 pentru ca pc-ul meu e mai slab si video-urile sacadeaza pe ultima versiune, dar imi spune tot timpul "Adobe flash player is out of date" si nu pot vedea nici un video pe youtube si alte site-uri... Stie cineva cum sa rulez video-uri cu flash player 10 fara sa instalez ultima versiune?
Multumesc

1 răspuns:
| RaduFlorentin34 a răspuns:

... Da! Pur si simplu instaleaza versiunea de pe site (merge) s-au facut update-uri in 2018!