| Katty29 a întrebat:

Nu pot face Live pe Facebook, si nici nu pot privi, atunci cand fac altii, doar dupa ce Live-ul a fost incheiat! Va rog mult sa raspundeti, poate stie cineva in ce consta problema, va roog! Multumes anticipat!

1 răspuns:
| MihaiAlin1997 a răspuns:

Buna, petru telefon intra la Securitate -> Permisiuni aplicatii -> Facebook, apoi bifeaza permisiunile pentru camera si microfon, apoi vei putea fi live pe Facebook, sper ca te-am ajutat, seara buna