| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma uit la live ul cuiva de pe Facebook pe care nu il am in lista poate vedea ca m-am uitat? Live-ul s-a incheiat demult si parca aparea ceva de genul x se uita dar persoana respectiva nu o am la prieteni si nu as vrea sa afle ca m-am uitat.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu, dacă live-ul e încheiat nu o sa ii mai apăra cine se uita.

3 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

O persoana poate vedea persoanele care vizualizeaza live-ul lui in timp ce se intampla, dar nu si dupa.

| SebyKendama a răspuns:

Da, persoana respectiva vede toti membri care s-au uitat. Sper ca te-am ajutat!

| Apollo007 a răspuns (pentru SebyKendama):

Ii apare notificare in sensul asa sau doar daca cauta special sa vada lucrul asta?