| YoMadafakar a întrebat:

Nu pot instala placa video x32, am incercat gf 5500 care am instalato data trecuta si a mers, dar acum nu imi mai merge nici una.
Imi da "The NVIDIA Setup program could not locate any drivers that are compatible with your current hardware.Setup will now exist"
Am incercat mai multe si aceeasi eroare.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| DeathDealer a răspuns:

"The NVIDIA Setup program could not locate any drivers that are compatible with your current hardware.Setup will now exist" iti apare din cauza ca driverul nu e bun. incearca pe nvidia.com, si cauti acolo modelul placii video si descarci driver, apoi il instalezi. bafta, sper ca ti-am fost de folos

2 răspunsuri:
| loveyouschatz a răspuns:

Intra pe www.touslesdrivers.com si ai acolo driverele speciale pentru componenetele tale

| YoMadafakar explică:

Am luat un driver scaner si mi-a aratat ce lipseste... driverul era de vina