| SandR a întrebat:

Nu pot intra pe Skype, ce ar trebui sa faca?

Iata ce imi scrie:
Skype nu poate fi utilizat. Esti deja autentificat pui aceste calculator. Dezlogheaza-te si incearca din nou.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

- Deschide skype.
- Click dreapta pe "task bar" de jos,
"task manager" -"procese" si cauti "skype.exe". Click dreapta pe el -close
yes.
-Inchizi Skype, (daca nu se inchide singur)il dezinstalezi, restart si il instalezi din nou.

3 răspunsuri:
| gocops a răspuns:

Incearca sa gasesti o optiune de log out

| alexy19a a răspuns:

Încearcă să îl dezinstalezi şi apoi să îl mai instalezi o dată. Poate aşa merge. Dacă nu intră in safe mode şi îl dezinstalezi din safe mode, iar apoi îl instalezi şi intri normal pe pc nu mai intri in safe mode.
Sper că te-am ajutathappy.

| Petrescu_Elena_1968 a răspuns:

Nu pot intra pe Skype.