| Ion_Negru_1995 a întrebat:

"Skype nu poate fi deschis.Esti deja autentificat pe acest calculator.Deconecteaza-te si incearca din nou! ajutati-ma va rog, Am incercat tot ce e posibil pina si mi-am reinstalat si Windowsu si tot nu merge,

Răspuns Câştigător
| Blamely a răspuns:

Cel mai probabil e doar un virus. Nu ai ce face decât să scanezi p.c-ul și să vezi. În cel mai rău caz, formatezi windows-ul și gata.

| Ion_Negru_1995 explică (pentru Blamely):

Multumesc Mult pentru Raspuns, Dar mi-am Reinstalat Windowsul! Si merge bine acuma nu am Probleme!

2 răspunsuri:
| dia733 a răspuns:

Verifica.ti computerul sa vezi daca nu ai virusi ca si mie mi s.a intamplat.