| Cyndie a întrebat:

Nu pot sa imi fac cont pe softpedia. Nu imi accepta adresa de email. Uneori zice si ca nu am raspuns corect la intrebare.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai, foarte trist. Pe Softpedia este mai rău ca aici. Acolo sunt mulți hateri plictisiți, nu ai voie sa zici nimic pentru ca imediat se iau userii de tine. Opinii prostești, comuniste.

1 răspuns:
| Mirel4412 a răspuns:

Daca nu vrei sa fii un user activ si doar sa citesti cateva lucruri, scrie pe google "temp email" si ai acolo emailuri.