| happiness a întrebat:

Nu pot sa inteleg ce are messul, de 3 zile am probleme cu el.pana sa imi trimita cineva noua versiune d mess nu aveam nicio problema. mi-a trim messenger 10, l`am instalat si de atunci a inceput sa mearga ffffoarte incet, si sa imi iasa din min in min. dup`aia am dezinstalat yahoo mess 10, si l`am instalat din nou pe ala dinainte ca am zis ca poate asta e problema.acum vad ca nu mai imi iese deloc, dar merge ingrozitorrr de incet(ca sa scriu 2 cuvinte trebuie sa astept un minut), nu mai zic ca mi se blocheaza in timp ce scriu, abia imi trimite mesaju` si nu e de vina nici internetul care imi merge chiar foarte bine.eu ma gandeam ca singura varianta ar fi sa fie virusat.habar n`am. dar ma dispera, nu stiu ce sa ma mai fac cu el...astept sfaturi urgent

3 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Ia versiunea oficiala de pe yahoo nu de la prieteni sfatul meu e sa faci si un test de viteza si da o scanare cu antivirusul dupa ce ai dezinstalat messu

| oanna_7222 a răspuns:

Ori windows`ul tau este cam vechi pentru noul messenger ori ai dat de un messenger virusat.

| happiness explică:

Am Vista instalat pe el deci n`are cum sa fie asta problema.