| Costy_Constantyn_1986 a întrebat:

Nu pot sa intru in yahoo mesenger cu id meu cu altele merge doar cu al meu nu merge

1 răspuns:
| dgeko a răspuns:

Daca iti zice cumva "your account has been block" (ma rog ceva de genul) inseamna ca ai scris de mai multe ori parola gresit sau a incercat cineva sa intre pe id-ul tau si la fel a bagat de prea multe ori parola gresit.In cazul asta trebuie sa dai la "forgot paswoord" si dupa trebuie sa raspunzi la intrebarile de siguranta pe care le-ai ales cant ti-ai creat id-ul si sa-ti inoiesti parola. Sper ca te-am ajutat!