| anonim_4396 a întrebat:

Am reformatat pc si am instalat yahoo mesenger dar nu merge sa intru in el si as vrea sa imi spuneti de unde as putea intra pe mes in afara de yahoo online si www.yahoo.com. Pls, exista alte poribilitati?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar de ce nu merge? Ce scrie cand vrei sa te conectezi? Incearca de aici http://webmessenger.yahoo.com/ sau tu vrei sa intri fara ID si parola? pentru ca nu poti!

| Queensway a răspuns:

Poti intra si pe yahoo.web sau meebo este acelasi lucru

| Queensway a răspuns:

Poti intra pe yahoo.web sau pe meebo este acelasi lucru big grin