| stefanuti a întrebat:

Nu pot sa istalez sunetu la caculator GIGABYTE 6-QUAD/S-series se isteleaza pana la dreaivere de sunet si se opreste acolo nu stiu ce pot sa fac, ca ma chinui sa istalez si nu reusesc este nou placa de sunet cine ma poate ajuta

3 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Instalarea driver-ului de sunet mi-a dat si mie mari batai de cap dupa ce mi-am reinstalat windows-ul. Daca vrei da-mi add pe id: vld_cst si-ti trimit driver-ul de sunet. e universal si ar trebui sa-ti mearga.

| alex2009 a răspuns:

Uite aici un program care te poate ajuta in instalarea draivarele de sunet acest program iti gaseste draivarele de sunet singur poate cu el nu o sa ai probleme incearcal DriverScanner: http://download.uniblue.com/ub/main/ds/trials/driverscanner.exe

Serial: DS-G06F8-3F0C3-74D32-06C90-60601-000G0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta windows update si cauta placa sunetulu si instalezo