| IoNuT_3971 a întrebat:

SaLuT. Va rog daca se poate sa ma ajutati si pe mine am o problema la calculator cu sunetu acum acum 1 luna am dus pc la reparat mai degraba sa imi faca windousu atunci aveam sunet la pc tot dupa ce l-am luat de la reparat mi s-a spus ca am o problema cu placa de sunet sau nu stiu ca nu ma pricep prea bine problema e asa ca pana sa il duc la reparat aveam sunet si la jocuri, muzica, filme etc acum numai am singuru lucru ciudat era ca la jocul max payne aveam sunet si sa asc muzica atat puteam face cu sunetu am instalat drivere multe l-am bagat si pe cel de pe cd de cand am cumparat pc.nimic daca ma puteti ajuta si pe mine cu ceva luati id meu dada. dadada26. poate ma ajutati si cu team viewer tonguebig grin P. >S=multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| clau44 a răspuns:

Şi eu am câteodată probleme cu sunetul de la un virus, şi nici restabilirea de sistem nu ţine, trebuie să reinstalezi Windowsul. După ce reinstalezi sistemul alege un antivirus cât mai puternic (home edition) gen avast antivirus (free) blochează tot ce consideră periculos pentru pc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o problema de genu asta dar la mine nu se mai aude la nimic decat in casti iar cand pornesc unitatea la spatiul stere imi da o eroare imi falfaie in truna unde l-ai dus la reparat ti-a scos ceva din pc ori la cele care nu poti sa le auzi le-ai oprit sunetul din greseala intra la setariele jocurlor sau filmelor ce ai tu si vezi acolo sper sa iti fie de ajutor