| Dragos_Grasu_1997 a întrebat:

Sall am si eu o problema pana acum n-am avut probleme cu sunetu da acu nu mi se mai aude in boxe(boxele sunt bune le-am probat cu un telefon) am reintralat driverul de sunet si tot nu merge.Am placa de sunet incorporata. Cine ma poate ajuta si pe mine va rog

1 răspuns:
| alexbrro a răspuns:

S-ar putea sa fie arsa placa, asa am patit si eu. Am cumparat una Genius si se aude foarte bine, scoate sunetul mai tare fata de cea incorporata!