| nyksm a întrebat:

Nu pot sa ma connectez la net adica un prieten nu me poate connecta i da eroarea asta cred ca n-am scris bine are modem smart AX MT882 si nu ise incarca linkul

the page is una vailaple becaute you are offline

2 răspunsuri:
| Daktary a răspuns:

In bara de adrese bagi http://192.168.1.1/ acolo username admin password admin dupa in stanga dai basic acolo wan setting si vezi acolo daca are username si password ar trebui sa fie ceva de tipul numepersoanei_DJ (am scris DJ pentru ca eu sunt din dolj fiecare cu judetul in care se afla) sunt specificate in contract le scrieti acolo si in josul pagini dati submit si trebuie sa mearga netul.

| nyksm explică:

Painuse poate connecta de loccc