| totenkopfSS a întrebat:

NU pot sterge adresele de messenger crying Le sterg, dau sing out iar atunci cand intru iar imi apar iar...crying la fel face si pe alt calculatorcrying am reinstalat si messengerul daca stie cineva cum o rezolv funda! crying

2 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Tu ai dat cand sa stergi adresa si pe 'delete from adress book, too' sau 'sterge si din adresa de carte (sau cum s-o numi) de asemenea'? Cred ca nu... mie nu imi merge daca nu bifez asa.

| Marry1227 a răspuns:

Debiferi prima optiune